Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tęczowy pochód w centrum Lublina. "To jest wasza rewolucja!"

Utworzony przez TomaszBunc, 8 sierpnia 2020 r. o 19:47 Powrót do artykułu
Baba z babą, facet z facetem to koniec naszej cywilizacji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba z babą, facet z facetem to koniec naszej cywilizacji....
Jak przewielebny z ministrantem.....W polskim Kościele już dawno zabrakło miejsca dla Boga. I to jest prawdziwy koniec cywilizacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde nie rozumiem. Aresztowali agresywnego mężczyznę z nożem, który zniszczył mienie i pobił drugą osobę, a protestujący skandują o brutalności policji ?
Brutalność policji nie odnosi się do aresztowania tamtego człowieka, ale do działań podejmowanych w stosunku do protetujących w Warszawie. Przeinaczasz fakty, pytanie tylko, czy naprawdę nie rozumiesz, o co chodzi, czy robisz to po to, by bronić PiSowskiej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta/Ten czy Ono, Małgorzata/Michał czy jak się tam identyfikuje - gdzieś pracuje, uczy się, płaci podatki, że chce decydować co jest zgodne z prawem czy nie? Czy 1% społeczeństwa ma decydować o kształcie państwa? Czy będąc mniejszością mogą być ponad prawem i ządać specjalnych przywilejów?
Podaj, proszę, jakich to przywilejów domagają się osoby LGBT. Bo według mnie mylisz przywileje z równouprawnieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wciskanie LGBTQ+, feminizmu, gender, promowanie aborcji, eutanazji, antykoncepcji, walka z wiarą i kościołem - dawniej tego nie było( a przynajmniej nie w aż tak bardzo nasilonym stężeniu). Od kilku lat co najmniej scenę polityczną zaśmiecają te bzdurne i nic nie wnoszące do życia ludzi tematy - w niczym one nie pomagają, niczego nie usprawniają a jedyne co robią to tylko dzielą, zatruwają i szkodzą umysłom. Tyle jest różnych problemów, kryzys podobno nadciąga, co z gospodarką?, przemysłem?, rosnącą inflacją?, podatkami? To są tematy, którymi trzeba się zajmować, ludziom pomóc, życie uprościć, podatki zmniejszyć, procedury i procesy legislacyjne upraszczać, biurokratyzację ukrócić, tracenie czasu i zaangażowania na realizowanie jałowych sporów światopoglądowych to żadne pozytywne przedsięwzięcie a irytowanie i wnerwianie ludzi, którzy są zapracowani, strudzeni trudnościami życia i walczeniem o przetrwanie. Polityka to nie miejsce by robić z siebie celebrytów i celebrytki a służenie ludziom i swojej ojczyźnie, nie dbanie o swoje interesy a o interesy ogółu by pracować dla dobra wspólnego nie kierując się przy tym cwaniactwem i wyrachowaniem, a ideami, siłą prostoty, racjonalizmem ale także nie zapominając przy tym o etyce i wartościach cywilizacji łacińskiej i chrześcijańskiej wierze. Nie ma nic bardziej ohydnego w tym, jeśli ktoś wykorzystuje swoją wiedzę i inteligencję po to by szkodzić, zatruwać i wyniszczać od wewnątrz swój własny kraj tylko po to by zyskiwać pozorny prestiż i pieniądze, bogacąc się na krzywdzie i podziałach.
Tak, dwniej tego nie było, ale ludzie mądrzeją (szkoda, że nie wszyscy...). A co do reszty twojej wypowiedzi: niech się rządzący, posiadający pełnię wadzy PiS, wreszcie zajmie ważkimi tematami, a nie LGBT (to radni PiSowscy zgłaszają projekty uchwał dotyczących stref wolnych od LGBT) i innymi kwestiami ideologicznymi. To nikt inny, jak właśnie PiS, napuszcza Polaków na Polaków robiąc zasłonę dymną dla swojej nieudaczności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba z babą, facet z facetem to koniec naszej cywilizacji....
Jedni piszą o 1% (choć opierając się na licznych badaniach można założyć, że nawet 10% społeczeństwa stanowią osoby jomoseksualne), a ten wieszczy upadek cywilizacji. Ustalcie sobie może zeznania, bo 1% nigdy nie był zagrożeniem dla czegokolwiek. Co za matołki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudzi_mi_sie, Mlotszy, -felipe_96., fillip75, LBN - czy wasze słowa podyktowane są waszą - jak sądzę - wiarą, w której to wasz Bóg mówił "Miłjuj bliźniego swego, jak siebie samego"? Tyle warta jest wasza wiara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiąc krótko. Chodzi o rażącą dysproporcję użytych sił i środków w stosunku do potrzeb. Niepotrzebną, zwierzęcą demonstrację siły wobec bezbronnych. Jeszcze nie kumacie? OK. Tylko nie płaczcie potem, kiedy Was bić zaczną - bo już nie będzie nikogo, kto by Was bronił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudzi_mi_sie, Mlotszy, -felipe_96., fillip75, LBN - wykazałem waszą obudę i mnie minusujecie, bo argumentów zbić nie potraficie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudzi_mi_sie, Mlotszy, -felipe_96., fillip75, LBN - typowi Polacy-katolicy. Nie mają pojęcia o rzekomo wyznawanej przez siebie religii, ale gotowi są walczyć z każdym, kto myśli inaczej. I zasad owej religii nie stosują w życiu, wręcz przeciwnie, działają wbrew jej zasadom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś Policja (niektórzy mówią, że państwowa, hmmmmmm) stoi tam, gdzie kiedyś stało ZOMO. Tylko jest jeszcze bardziej brutalna. Komu zagrażali demonstranci? Co zniszczyli?Kogo napadli, pobili?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Właśnie na tym polega ta wywrotowa logika. Wmówić społeczeństwu że homo są rzekomo nękani podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo. J     est groźna neomarksistowska ideologia LGBT, ideologia, ta szerzy zło, chce zniszczyć rodzinę, tradycję i europejską cywilizację łacińską, atakuje chrześcijan w tym katolików. Analogicznie komuniści - ludzie - tworzyli ideologię komunistyczną - marksistowską.  
Napisz, proszę, w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. Bo ja widzę, choćby po wpisach w tym wątku, że faktycznie osoby LGBT są nękane (nie rzekomo), wyszydzane, atakowane. I nie czuję się w żaden sposób sterroryzowany przez te środowiska, za to mam poczucie pewnego ubezwłasnowolnienia dzięki forowaniu Kościoła Katolickiego w prawodawstwie. Jestem atakowany umieszczanymi w przestrzeni publicznej drastycznymi zdjęciami z aborcji stawianymi przez środowiska pro-life. Dotkną mnie sankcje unijne w postaci zmniejszonych środków na rozwój społeczności, bo jakieś oszołomstwo podejmuje debilne, nie mające wpływu na rzeczywistość, za to psujące wizerunek uchwały o jakichś strefach wolnych od LGBT. Czekam, kiedy PiS i tez. Polacy-katolicy wprowadzą strefy wolne od myślenia. Czyli rozszerzą swoje środowiska na większą część gmin. Ale wracając do meritum: jeszcze raz proszę: wskaż w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Właśnie na tym polega ta wywrotowa logika. Wmówić społeczeństwu że homo są rzekomo nękani, podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo. J    est groźna neomarksistowska ideologia LGBT, ideologia, ta szerzy zło, chce zniszczyć rodzinę, tradycję i europejską cywilizację łacińską, atakuje również chrześcijan w tym katolików. Analogicznie komuniści - ludzie - tworzyli ideologię komunistyczną - marksistowską.  
Napisz, proszę, w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. Bo ja widzę, choćby po wpisach w tym wątku, że faktycznie osoby LGBT są nękane (nie rzekomo), wyszydzane, atakowane. I nie czuję się w żaden sposób sterroryzowany przez te środowiska, za to mam poczucie pewnego ubezwłasnowolnienia dzięki forowaniu Kościoła Katolickiego w prawodawstwie. Jestem atakowany umieszczanymi w przestrzeni publicznej drastycznymi zdjęciami z aborcji stawianymi przez środowiska pro-life. Dotkną mnie sankcje unijne w postaci zmniejszonych środków na rozwój społeczności, bo jakieś oszołomstwo podejmuje debilne, nie mające wpływu na rzeczywistość, za to psujące wizerunek uchwały o jakichś strefach wolnych od LGBT. Czekam, kiedy PiS i tez. Polacy-katolicy wprowadzą strefy wolne od myślenia. Czyli rozszerzą swoje środowiska na większą część gmin. Ale wracając do meritum: jeszcze raz proszę: wskaż w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Właśnie na tym polega ta wywrotowa logika. Wmówić społeczeństwu że homo są rzekomo nękani, podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo. J    est groźna neomarksistowska ideologia LGBT, ideologia, ta szerzy zło, chce zniszczyć rodzinę, tradycję i europejską cywilizację łacińską, atakuje również chrześcijan w tym katolików. Analogicznie komuniści - ludzie - tworzyli ideologię komunistyczną - marksistowską.  
Jesteś takim samym (a może nawet tym samym) matołem, co TECZOWY_ZSL - potrafisz tylko rzucać jakimiś ogólnikami, których nie potrafisz obronić, a gdy ktoś cię prosi o argumenty, to usuwasz swój wpis tylko po to, by wkleić go na końcu. Debilne PiSowskie bezmyślne zachowania niszczące jedność polskiego narodu. Idioci psują Polskę od środka udając patriotów. Brzydzę się wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Właśnie na tym polega ta wywrotowa logika. Wmówić społeczeństwu że homo są rzekomo nękani, podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo. J    est groźna neomarksistowska ideologia LGBT, ideologia, ta szerzy zło, chce zniszczyć rodzinę, tradycję i europejską cywilizację łacińską, atakuje również chrześcijan w tym katolików. Analogicznie komuniści - ludzie - tworzyli ideologię komunistyczną - marksistowską.  
Napisz, proszę, w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. Bo ja widzę, choćby po wpisach w tym wątku, że faktycznie osoby LGBT są nękane (nie rzekomo), wyszydzane, atakowane. I nie czuję się w żaden sposób sterroryzowany przez te środowiska, za to mam poczucie pewnego ubezwłasnowolnienia dzięki forowaniu Kościoła Katolickiego w prawodawstwie. Jestem atakowany umieszczanymi w przestrzeni publicznej drastycznymi zdjęciami z aborcji stawianymi przez środowiska pro-life. Dotkną mnie sankcje unijne w postaci zmniejszonych środków na rozwój społeczności, bo jakieś oszołomstwo podejmuje debilne, nie mające wpływu na rzeczywistość, za to psujące wizerunek uchwały o jakichś strefach wolnych od LGBT. Czekam, kiedy PiS i tez. Polacy-katolicy wprowadzą strefy wolne od myślenia. Czyli rozszerzą swoje środowiska na większą część gmin. Ale wracając do meritum: jeszcze raz proszę: wskaż w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Właśnie na tym polega ta wywrotowa logika. Wmówić społeczeństwu że homo są rzekomo nękani, podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo. J       est groźna neomarksistowska ideologia LGBT, ideologia, ta szerzy zło, chce zniszczyć rodzinę, tradycję i europejską cywilizację łacińską, atakuje również chrześcijan w tym katolików. Analogicznie komuniści - ludzie - tworzyli ideologię komunistyczną - marksistowską.  
Napisz, proszę, w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. Bo ja widzę, choćby po wpisach w tym wątku, że faktycznie osoby LGBT są nękane (nie rzekomo), wyszydzane, atakowane. I nie czuję się w żaden sposób sterroryzowany przez te środowiska, za to mam poczucie pewnego ubezwłasnowolnienia dzięki forowaniu Kościoła Katolickiego w prawodawstwie. Jestem atakowany umieszczanymi w przestrzeni publicznej drastycznymi zdjęciami z aborcji stawianymi przez środowiska pro-life. Dotkną mnie sankcje unijne w postaci zmniejszonych środków na rozwój społeczności, bo jakieś oszołomstwo podejmuje debilne, nie mające wpływu na rzeczywistość, za to psujące wizerunek uchwały o jakichś strefach wolnych od LGBT. Czekam, kiedy PiS i tez. Polacy-katolicy wprowadzą strefy wolne od myślenia. Czyli rozszerzą swoje środowiska na większą część gmin. Ale wracając do meritum: jeszcze raz proszę: wskaż w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo
Przykłady, konkrety terroru, przemocy, agresji zamiast głupkowatych banialuk poproszę... Konkrety, a nie brednie, które jak maniak wklejasz na okrągło w każdym temacie, głupcze skończony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Właśnie na tym polega ta wywrotowa logika. Wmówić społeczeństwu że homo są rzekomo nękani, podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo. J       est groźna neomarksistowska ideologia LGBT, ideologia, ta szerzy zło, chce zniszczyć rodzinę, tradycję i europejską cywilizację łacińską, atakuje również chrześcijan w tym katolików. Analogicznie komuniści - ludzie - tworzyli ideologię komunistyczną - marksistowską.  
Jesteś takim samym (a może nawet tym samym) matołem, co TECZOWY_ZSL - potrafisz tylko rzucać jakimiś ogólnikami, których nie potrafisz obronić, a gdy ktoś cię prosi o argumenty, to usuwasz swój wpis tylko po to, by wkleić go na końcu. Debilne PiSowskie bezmyślne zachowania niszczące jedność polskiego narodu. Idioci psują Polskę od środka udając patriotów. Brzydzę się wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Właśnie na tym polega ta wywrotowa logika. Wmówić społeczeństwu że homo są rzekomo nękani, podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo. J      est groźna neomarksistowska ideologia LGBT, ideologia, ta szerzy zło, chce zniszczyć rodzinę, tradycję i europejską cywilizację łacińską, atakuje również chrześcijan w tym katolików. Analogicznie komuniści - ludzie - tworzyli ideologię komunistyczną - marksistowską.  
Napisz, proszę, w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. Bo ja widzę, choćby po wpisach w tym wątku, że faktycznie osoby LGBT są nękane (nie rzekomo), wyszydzane, atakowane. I nie czuję się w żaden sposób sterroryzowany przez te środowiska, za to mam poczucie pewnego ubezwłasnowolnienia dzięki forowaniu Kościoła Katolickiego w prawodawstwie. Jestem atakowany umieszczanymi w przestrzeni publicznej drastycznymi zdjęciami z aborcji stawianymi przez środowiska pro-life. Dotkną mnie sankcje unijne w postaci zmniejszonych środków na rozwój społeczności, bo jakieś oszołomstwo podejmuje debilne, nie mające wpływu na rzeczywistość, za to psujące wizerunek uchwały o jakichś strefach wolnych od LGBT. Czekam, kiedy PiS i tez. Polacy-katolicy wprowadzą strefy wolne od myślenia. Czyli rozszerzą swoje środowiska na większą część gmin. Ale wracając do meritum: jeszcze raz proszę: wskaż w jaki sposób ieologia LGBT jest groźna, jakie zło szerzy, jak niszczy rodzinę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tworzyli ideologię komunistyczną - marksistowską
Skoro z uporem maniaka dalej bredzisz jak potłuczony, no to czekam - pochwal się, co wiesz  na temat marksizmu. Ale konkretnie, bez pływania. Do brzegu, do brzegu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...